خاطرات من و برنامه نویسی

یادگیری زبان های برنامه نویسی

 

بنای هتل روی کوه!

 

نوشته شده توسط:--- شکوهمند

معماری خیره کننده، اتاق هایی در دل کوه، چشم اندازی دیدنی و ساختاری منحصربه فرد. اینها تنها گوشه ای از زیبایی های هتلی عجیب و زیبا در شیلی است!

تصاویری از این هتل که در دل کوه آرام گرفته است در ادامه مطلب


ادامه مطلب

نیوتن بر متر مربع

 

نوشته شده توسط:--- شکوهمند

روزی همه دانشمندان مردند و وارد بهشت شدند آنها تصمیم گرفتند تا قایم باشک بازی کنند.
انیشتین اولین نفری بود که باید چشم می گذاشت. او باید تا 100 میشمرد و سپس شروع به جستجو میکرد.
همه پنهان شدند الا نیوتون ...
نیوتون فقط یک مربع به طول یک متر کشید و درون آن ایستاد، دقیقا در مقابل انیشتین.
انیشتین شمرد 97, 98, 99..100
او چشماشو باز کرد ودید که نیوتون در مقابل چشماش ایستاده.
انیشتین فریاد زد نیوتون بیرون( سک سک)
نیوتون بیرون( سک سک)
نیوتون با خونسردی تکذیب کرد و گفت من بیرون نیستم. او ادعا کرد که اصلا من نیوتون نیستم !
تمام دانشمندان از مخفی گاه شون بیرون اومدن تا ببینن اون چطور میخواد ثابت کنه که نیوتون نیست .
نیوتون ادامه داد که من در یک مربع به مساحت یک متر مربع ایستاده ام ،که من رو،نیوتون بر متر مربع میکنه .
و از آنجایی که نیوتون بر متر مربع برابر "یک پاسکال" می باشد
بنابراین من "پاسکالم" پس پاسکال باید بیرون بره (پاسکال سک سک) !دانشگاه پیام نور طلایه دار گسترش علم و دانش

 

نوشته شده توسط:--- شکوهمندمشاغلی که نیاز به تحصیلات دانشگاهی ندارند

 

نوشته شده توسط:--- شکوهمند


ادامه مطلب

ضد‌روش‌های هک پسورد را بیاموزید

 

نوشته شده توسط:--- شکوهمند

(((((اگر شما نیز رمز 123456 را برای ای میل خود انتخاب کرده اید هم اکنون آن را تغییر دهید چرا که ای میل شما در معرض هک افراد سودجو قرار دارد. البته درصورت مثبت بودن پاسخ شما، باید بدانید که تنها نیستید چراکه 32میلیون نفر دیگر نیز رمزی شبیه به این برای خود انتخاب کرده اند.))))

ادامه مطلب رو حتما بخوان.............


ادامه مطلب

مجموعه آنتی ویروس های موبایل برای گوشی های نوکیا و سونی اریکسون

 

نوشته شده توسط:--- شکوهمند

مجموعه آنتی ویروس های موبایل برای گوشی های نوکیا و سونی اریکسون را در اختیار شما عزیزان قرار داده ایم.با استفاده از این آنتی ویروس های قدرتمند می توانید امنیت گوشی های موبایل خود را تضمین کنید.این مجموعه هم اکنون آماده دریافت می باشد.

برای دانلود به ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب

فریاد استعمار

 

نوشته شده توسط:--- شکوهمند

وه که چه زمینه آماده ای برای استعمار که فریاد بکشد :

- آزاد شو .

- از چی ؟

- دیگر از چی ندارد ؛ داری خفه می شوی ، هیچ چیز نداری ، محرومی ، آزاد شو ! از همه چیز آزاد شو !

آنکه در زیر سنگین ترین بارها خفته است و دارد خفه می شود ، فقط به نفس آزاد شدن و برخواستن از زیر آوار خفقان و فشار می اندیشد ، نه به چگونه آزاد شدن ، چگونه برخواستن !

زن آزاد می شود اما نه با کتاب و دانش و ایجاد فرهنگ و روشن بینی و بالا رفتن سطح شعور و سطح احساس و سطح جهان بینی ، بلکه با قیچی !

قیچی شدن چادر !

زن یک باره روشنفکر می شود !

زن ، حیوانی که خرید می کند ! تعریف جامع و مانعی که ارسطو از انسان می کند - انسان ، حیوان ناطق است - در زن ، تبدیل می شود به انسان ، حیوانی که خرید می کند .

یکی از همین مجلات مخصوص زن شرقی ، نوشته بود که در تهران از سال ۱۳۳۵ تا ۴۵ ، مصرف لوازم آرایش ۵۰۰ برابر شده است و موسسات زیبایی ۵۰۰ برابر.

۵۰۰ برابر رقم بسیار سنگینی است معجزه است ! ، در طول تاریخ بشر سابقه ندارد.

البته در سال ۴۵ ، اگر همین نسبت تصاعدی را تا امسال حساب کنیم.... من که عقلم قد نمی دهد.

در جامعه ، هر مصرفی ، مصرف هایی را تداعی می کند ، مثلا همین که قبایم عوض شد و کت و شلوار جایش را گرفت ، گیوه ام نیز فرق می کند و کفش می شودو......

برای عوض کردن مصرف باید عقیده ، تیپ ، سلیقه و سنت تاریخ و جامعه را نابود کرد ؛ این است که سرمایه داری برای دستمالی ، قیصریه را آتش می زند.

اکنون که باید تغییر پیدا کند و متفکرین و آگاهان جامعه ، ناشی و بی خبرند پس چه بهتر که من - سرمایه دار - دست به کار شوم و قالب هایم را آماده کنم تا همین که زن از قالب های سنتی اش در آمد ، قالب های خود بر سرش زنم و به شکلیش در آورم که می خواهم ، و آنگاه او را - به جای خودم - مامور در هم ریختن جامعه خودش کنم. به اصطلاح مشهور فرانکو : ستون پنجم نیروی خارجی ، در داخل !

دکتر علی شریعتی

(زن ، ص ۱۰۹ و ۱۱۰ )برنامه SignSIS GUI برای ساین کردن برنامه ها بهمراه آموزش

 

نوشته شده توسط:--- شکوهمند

با برنامه signsis gui تمام برنامه های unsign موبایل را به راحتی sign کرده و بر روی گوشی خود اجرا کنید . کافی است فایل cer , key خود را به برنامه داده و IMEI گوشی خود را وارد کرده و برنامه مورد نظر خود را ساین کنید . توجه کنید که قسمت key برنامه را تغییر نداده و کد ۰۱۲۳۴۵۶ را بدون تغییر بگذارید.

برای دانلود نرم افزار به همراه راهنمای فارسی به ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب

اشعار دکتر شریعتی

 

نوشته شده توسط:--- شکوهمند

مردم و مرد شیر گیر

در حیرتم ز چرخ که آن مرد شیر گیر

با دست روبهان دغل شد چرا اسیر

آن شاهباز عزٌ و شرف از چه از سریر

با های و هوی لاشخوران آمدی به زیر

این آتشی که در دلاین مُلک شعله زد

با نیروی جوان بُد و با فکر بکر پیر

با عزم همچو آهن آن مرد سال بود

با جوی های خون شهیدان سی تیر

با مشت رنجبر بُد و فریاد کارگر

با ناله های مردم زحمتکش و فقیر

با خشم ملتی که به چنگال دشمنان

بودند با زبونی یک قرن و نیم اسیر

با آن که خفته است به یک خانه از حلب

با آن که ساخته است یکی لانه از حصیر

با مردمی که آمده از زندگی به تنگ

با ملتی که گشته است از روزگار سیر

افسوس شیخ و نظامی و مست و دزد

چاقو کشان حرفه ای و مفتی اجیر ....

« دکتر علی شریعتی »

(دفتر های سبز ، ص ۲۶۳ )بهترین برنامه برای پاک کردن نرم افزارهای دلخواه بطور کلی 2011

 

نوشته شده توسط:--- شکوهمند

نرم افزار 2011 Revo Uninstaller ، یک نرم افزار حذف برنامه ها است ، که به شما امکان حذف برنامه های نصب شده و از بین بردن آن ها است و مشکلاتی را که در هنگام حذف برنامه ها دارید را حل می کند. این برنامه به شما امکان حذف برنامه هاییی را می دهد که به صورت ناخواسته بر روی رایانه شما نصب شده اند و یا این برنامه ها را نمی توانید از منوی Windows Add or Remove Programs در کنترل پنل حذف کنید. این نرم افزار بسیار قدرتمند تر و سریع تر از Windows Add or Remove Programs است.

این نرم افزار با یک الگوی کاملا پیشرفته برنامه ها را قبل از حذف آنها اسکن می کند و نیز پس از اینکه این برنامه ها نیز حذف شد دوباره برنامه مورد نظر را اسکن می کند و فایل هایی را که ضروری نیستند و فایل های رجیستری و فولدرهایی را که از آن برنامه مانده است را به طور کامل حذف می کند. همچنین اگر شما یک نصب ناموفق داشته باشید این نرم افزار قادر خواهد بود تا تمامی فایلهایی که بر روی هارد شما نصب شده اند را شناسایی و به شما امکان حذف آنها را می دهد.

برای دانلود اینجا کلیک کنیدفیشرها در کمین صید اطلاعات شما و راه های مقابله

 

نوشته شده توسط:--- شکوهمند

دزدان اینترنتی هر روزه راه های تازه ای برای بدست آوردن هویت شخصی افراد و دستیابی به اطلاعات شخصی آنها بکار می برند. یکی از روشهایی که اخیرا مورد توجه آنها قرار گرفته و البته کمی هم پیچیده است فیشینگ است.

فیشینگ (به انگلیسی: Phishing) در زمینه امنیت رایانه ای به تلاش برای سرقت و دستیابی به اطلاعات حساس افراد مانند نام کاربری، کلمه عبور و اطلاعات کارت های اعتباری به وسیله جازدن خود به جای یک وبسایت معتبر گفته می شود.برخی هم در آن به معنای استعاری ماهیگیری اشاره می کنند.

کسانی که عمل فیشینگ را انجام می دهند فیشر نامیده می شوند.

اولین گزارش فیشینگ

فیشینگ یا سرقت آنلاین در عمل به صورت کپی دقیق رابط گرافیکی یک وب گاه معتبر مانند بانک های آنلاین انجام می شود. ابتدا کاربر از طریق ایمیل و یا آگهی های تبلیغاتی سایتهای دیگر، به این صفحه قلابی راهنمایی می شود. سپس از کاربر درخواست می شود تا اطلاعاتی را که می تواند مانند اطلاعات کارت اعتباری مهم و حساس باشد، آنجا وارد کند. در صورت گمراه شدن کاربر و وارد کردن اطلاعات خود، فیشرها به اطلاعات شخص دسترسی می یابند. از جمله سایت های هدف این کار می توان سایت های eBay، PayPal، و بانک های آنلاین را نام برد.


اولین مورد گزارش شده فیشینگ مربوط به دوم ژانویه سال ۱۹۹۶ است که روی گروه خبری (newsgroup) یوزنت alt.online-service.America-online انجام شد.

در گذشته کدهای مخرب برای آسیب رساندن به رایانه ها طراحی می شدند، اما امروزه تا حد بسیاری اثری از این کدهای مخرب وجود ندارد. اکنون هدف اصلی کدهای مخرب و طراحان آنها پول و مسائل مالی است.

تکنیک هایی که در فیشینگ بکار می رود

دستکاری پیوند:

در این تکنیک برای گمراه کردن کاربر از اسامی معتبری در آدرس استفاده می شود مانند استفاده از زیر دامنه آشنای gmail در www.gmail.phisher.com، که در واقع کاربر را به سایت phisher هدایت میکند و یا استفاده از حرف @، مثلاً در www.google.com@members.tripod.comکه در واقع کاربر را به سایت members.tripod.com هدایت می کند و نه گوگل.


گریز از فیلترها:

فیشرها برای جلوگیری از شناسایی متن های متداول فیشینگ در ایمیل توسط فیلترهای ضد-فیشینگ از عکس به جای نوشته استفاده می کنند.


جعل وبسایت:

برخی از فیشرها از جاوااسکریپت برای تغییر آدرس در نوار آدرس مرورگر استفاده می کنند تا هیچ جای شکی برای قربانی نماند. یک مهاجم حتی می تواند از ایرادهای موجود در اسکریپت های یک سایت معتبر نیز علیه خودش استفاده کند. به این نوع حمله cross-site scripting گفته می شود. در این مورد از کاربر خواسته می شود تا در بانک خودش لاگین کند. ظاهراً همه چیز عادی است. از آدرس وب گاه گرفته تا گواهینامه امنیتی (security certificates). اما در واقعیت، پیوند به آن وب گاه دستکاری می شود تا با استفاده از عیب های موجود در اسکریپت های آن وب گاه، حمله انجام شود. با این حال این روش نیازمند دانش و آگاهی بالایی است. از این روش در سال ۲۰۰۶ برای حمله به وب گاه PayPal استفاده شد.


فیشینگ تلفنی:

تمام حملات فیشینگ نیازمند وبسایت قلابی نیست. پیامهایی که ظاهراً از طرف بانک فرستاده شده و از کاربر می خواهد تا مثلاً به دلیل وجود ایراد در حسابشان، شماره خاصی را شماره گیری کنند، نیز می تواند حمله فیشینگ باشد. بعد از گرفتن شماره (که متعلق به فیشر است و با سرویس صدا از طریق آی پی مهیا شده است)، از کاربر خواسته می شود تا شماره حساب و پین (PIN) خود را وارد کند.

تمرکز برروی کاربر خاص:

یکی از راه های فیشینگ تمرکز بر روی کاربر خاص یا یک حوزه خاص در یک تشکیلات است نامه ارسالی ظاهرا خالی از هر گونه اشکال است و انگار از سوی سازمان یا بانک خاصی برای پاسخگویی به یک سوال ارسال شده است.

در حالی که مهمترین هدف آن سرقت اطلاعات شماست. به این ترتیب هکر ها وارد حریم اطلاعات شما می شوند.

نرم افزار جاسوسی:

اتفاقی که برای کاربران گوگل افتاد این بود که با ترفند های مختلف برای کلیک بر روی یک لینک نرم افزاری جاسوسی بر روی سیستم فرد نصب می شد.

بعد از آن بد افزار شما را به یک ادرس ایمیل جعلی راهنمایی می کرد و از طریق ارسال یک پرسشنامه کلیه اطلاعاتتان را سرقت می کرد.

در گزارش های بعدی شما را با راهکارهای عملی مبارزه با فیشینگ و آنچه فیشر ها با اطلاعات شما انجام می دهند آشنا می کنیم.

منبع بچه مثبت :http://banki.irافزایش و بهینه سازی سرعت اینترنت با SpeedConnect Internet Acclerator v 8.0 Portable – قابل حمل

 

نوشته شده توسط:--- شکوهمند

نرم افزار SpeedConnect Internet Acclerator یک مرک افزار فوق العاده برای افزایش و بهینه سازی سرعت اینترنت می باشد. این نرم افزار قابلیت انتقال و حمل را نیز دارد. کابرانی که از هرگونه اتصال اینترنتی مانند Dial-Up Modem, DSL, Cable, Wireless and LAN استفاده می کنند می توانند برای افزایش سرعت اینترنت خود از این نرم افزار استفاده کنند. شما می توانید نسخه جدید این نرم افزار را از سایت zomit دریافت نمایید.

برای دانلود به ادامه مطلب بروید


ادامه مطلب

چگونه در یک عکس،فایل هایمان را مخفی کنیم؟

 

نوشته شده توسط:--- شکوهمند

راه های مختلفی برای رمز گذاری و یا مخفی کردن فایل ها و حفظ امنیت اطلاعات شخصی وجود دارد. یکی از این روش ها اضافه کردن فایل ها به یک عکس است. در این روش تنها خود شما می دانید که در داخل فایل تصویر، اطلاعات دیگری وجود دارد و به این ترتیب کسی نمی تواند به اطلاعات محرمانه شما دسترسی داشته باشد.

پیش از شروع مراحل انجام این کار شما به یک نرم افزار فشرده سازی نیاز خواهید داشت. می توانید از نرم افزارهای مختلف فشرده سازی مانند Winrar یا WinZip و یا 7Zip استفاده کنید.

در این روش شما ابتدا فایل های که قصد دارید مخفی شوند را فشرده کرده و سپس فایل فشرده شده را به یک فایل تصویری می چسبانید. به این ترتیب اطلاعات محرمانه شما در دل یک عکس مخفی می شوند و زمانی که کسی برروی عکس کلیک کند تنها تصویر را مشاهده می کند و متوجه فایل های مخفی نخواهد شد. البته توجه داشته باشید که نباید حجم فایل های مخفی شده زیاد باشد چون در اینصورت ممکن است دیگران به دلیل حجم غیر معمول فایل، به آن شک کنند.


ادامه مطلب

دانلود فارسی ساز کامل ویندوز ۷ سون Windows 7 Persian Language Interface Pack

 

نوشته شده توسط:--- شکوهمند

همانطور که می دانید ویندوز ۷ بعد از نصب از زبان فارسی پشتیبانی نمی کند. این امر مشکلات بسیار زیادی برای کاربران فارسی زبان ایجاد کرده است و دست انها را برای ایجاد برخی از کارها که به زبان فارسی نیاز باشد محدود کرده است. برای حل این مشکل شرکت مایکروسافت ، نرم افزاری را برای فارسی سازی کامل ویندوز ۷ ارائه کرده است. نام کامل این فارسی ساز قدرتمند ۷ که مایکروسافت منتشر کرده است Windows 7 Persian Language Interface Pack می باشد. با نصب این فارسی ساز تمامی منوها ،‌ عناوین برنامه ها ، برنامه های جادویی نصب ، کادرهای گفتگو ، تمامی اخطارها ، هشدارها و … همچنین قسمت Help ویندوز هفت نیز تمامآ به صورت فارسی تغییر خواهد کرد. شما می توانید این فارسی ساز کامل ویندوز ۷ را دریافت نمایید.


ادامه مطلب

نظام سرمایه داری را چقدر می شناسید؟

 

نوشته شده توسط:--- شکوهمند

این تصویر خیلی با حال ( بمب نان نمی شود)

در ادامه مطلبی از بانکی دات آی آر


ادامه مطلب

  • تعداد کل صفحات:3 
  • 1  
  • 2  
  • 3  


 
شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Mobile Traffic | سایت سوالات